Sprzątanie biur i lokali Lublin

Biura i lokale użytkowe
(podane ceny są cenami netto)
do 100 m2 100-200 m2 200-300 m2 powyżej 300 m2
1x 3 – 6 zł m2 2,5 – 5 zł m2 2 – 4 zł m2 wycena indywidualna
4x w miesiącu 8 – 12 zł m2 6 – 10 zł m2 4,80 – 9,20 zł m2
8x w miesiącu 13,6 – 21,6 zł m2 10,4 – 18,4 zł m2 8 – 16 zł m2
pon-pt 1,40 – 2,40 zł m2 / dzień 1,0 – 2,0 zł m2 / dzień 0,7 – 1,60 zł m2 / dzień

*ubezpieczone sprzątanie
*faktura raz w miesiącu
*środki czystości po naszej stronie

Zakres usług

odkurzanie wykładzin podłogowych
mycie podłóg
wycieranie kurzy z biurek, mebli biurowych, parapetów oraz grzejników
mycie luster oraz innych szklanych powierzchni
mycie / dezynfekcja toalet
czyszczenie drzwi, barierek
opróżnianie koszy na śmieci wraz z wymianą worków
sprzątanie kuchni
możliwość zmycia naczyń
czyszczenie sprzętu AGD
uzupełnienie papieru toaletowego / ręczników / mydła w płynie

Dodatkowe usługi

mycie okien jednoskrzydłowych15 zł / szt.
mycie okien dwuskrzydłowych, balkonowych20 zł / szt.
mycie fasad szklanych do 3 m. wysokości5 zł / m2
sprzątanie na zewnątrz 3-4 zł / m2
zamgławianie (dezynfekcja)od 1,5 – 3 zł / m2
pranie wykładzinod 8 zł / m2
pranie meblicena podana w zakładce „pranie mebli”

Jesteśmy elastyczni - zapraszamy do darmowej, indywidualnej wyceny biura lub lokalu

Zamów dodatkowo do pakietu Standard


Poszukujesz firmy, która zapewni idealną czystość w Twoim biurze? DoMiPerfectClean to zaufany partner w sprzątaniu biur w Lublinie. Wybierz nasze usługi i pracuj w przyjemnym i czystym otoczeniu! Zdecyduj się na nasze usługi już dziś!

Usługi sprzątania biur – Czystość na najwyższym poziomie

Doskonale znamy wartość czystości i profesjonalizmu w miejscu pracy. Dlatego nasza oferta sprzątania biur w Lublinie jest skierowana do tych, którzy szukają nie tylko powierzchownego sprzątania, ale czystości na najwyższym poziomie. Nasze profesjonalne usługi obejmują kompletną pielęgnację powierzchni biurowych, czyszczenie i dezynfekcję, co pomaga utrzymać świeże i higieniczne środowisko pracy.

Staramy się zapewnić usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz regularnego sprzątania biur, czy jednorazowej usługi po remoncie, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wybierając nasze usługi, masz gwarancję, że prace sprzątające będą przeprowadzane zgodnie ze standardem i z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy również dodatkowe usługi jak pranie mebli, które pomagają utrzymać Twoje biuro w Lublinie w doskonałym stanie, zwracając uwagę na to, że miejsce, w którym pracujesz, jest nie mniej ważne niż miejsce, w którym mieszkasz. Więc jeśli szukasz rzetelnej, profesjonalnej firmy do sprzątania biur w Lublinie, DoMiPerfectClean jest odpowiednim wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, ponieważ każdy zasługuje na czystość na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście do klienta – sprzątanie dostosowane do Twoich potrzeb

W DoMiPErfectClean wiemy, że każda firma ma różne wymagania i potrzeby, zwłaszcza kiedy chodzi o sprzątanie biur w Lublinie. Dlatego stworzyliśmy ofertę, która jest nie tylko elastyczna, ale także dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że niezależnie od wielkości i rodzaju firmy, czystość i porządek są kluczem do poprawy efektywności i komfortu pracy. To zrozumienie motywuje nas do oferowania usług najwyższej jakości, aby zaspokoić specyficzne potrzeby każdego klienta.

Naszą siłą jest dostosowywanie usług do unikalnych wymagań naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór pakietów, które obejmują standardowe sprzątanie biur, ale także dodatkowe usługi, takie jak pranie mebli czy dezynfekcja pomieszczeń – wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Dla nas liczy się każdy szczegół – od sprzątania biurek, po utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych. Właśnie takie indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia, pozwoliło nam zyskać zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Wybierając DoMiPErfectClean, decydujesz się na sprawdzoną jakość, elastyczność i dbałość o indywidualne potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie sprzątania biur w Lublinie.

Jak utrzymać porządek w biurze? Praktyczne wskazówki

W dzisiejszym zgiełku codziennych obowiązków, utrzymanie porządku może być nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy mówimy o miejscu pracy. Bez odpowiednich narzędzi i metod, porządek w biurze może szybko przerodzić się w chaos. Z pomocą przychodzą jednak praktyczne wskazówki, które mogą uczynić to zadanie łatwym i przyjemnym.

Ważne jest, aby na bieżąco utrzymywać czystość na stanowisku pracy – regularne wyrzucanie śmieci, odkurzanie oraz wilgotne czyszczenie biurka, to podstawy, które możemy wykonać samodzielnie. Niemniej jednak skomplikowane sprzęty biurowe czy trudno dostępne zakamarki, wymagają interwencji profesjonalistów. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest skontaktowanie się ze specjalistami od sprzątania biur w Lublinie. Dlaczego? Ponieważ korzyści są nieocenione. Regularne sprzątanie przez fachowców zapewnia nie tylko estetykę i komfort pracy, ale także wydłuża żywotność sprzętów, a co więcej – ma wpływ na zdrowie pracowników, ograniczając rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów.

Wyślij zapytanie

Napisz, jakie usługi Cię interesują i zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie!